Serie A

Jurićeva Verona se protiv Cagliarija propustila približiti gornjem dijelu ljestvice

Ivan Jurić/Foto REUTERS

VERONA Verona trenera Ivana Jurića propustila se približiti gornjem dijelu ljestvice, s Cagliarijem je odigrala 1:1 u 10. kolu Serie A.

Domaći su bolje otvorili utakmicu, prvo su zabili u devetoj minuti, ali je gol poništen nakon intervencije VAR-a zbog zaleđa, a potom su došli u vodstvo preko Zaccagnija. Izjednačenje je Cagliariju donio Marin u 48. minuti te se rezultat do kraja nije mijenjao.

Ivor Pandur je bio na klupi za pričuve Verone, dok je Marko Rog kod gostiju odigrao cijeli susret.

Verona je sada osma sa 16 bodova, dok Cagliari ima četiri boda manje te je jedanaesti na ljestvici.