Nastavio zabijati

JEDAN REBIĆ PREMALO Ante je opet zabio, ali Milanu to nije bilo dovoljno za pobjedu u Firenzi

Ante Rebić/Foto REUTERS

FIRENZA U dvoboju 25. kolu Serie A Milan je kao gost odigrao 1-1 protiv Fiorentine s 1-0, a novi gol za milansku momčad je zabio Ante Rebić.

Rebić je pogodio u 56. minuti nakon velike pogreške igrača domaćih Caceresa, a Imoćanin je zabio u zadnje četiri utakmice u nizu. To je njegov sedmi gol ove sezone za Milan, od čega šesti u Serie A.

U 62. minuti je isključen igrač domaćih Dalbert, ali Fiorentina i s igračem manje izjednačava golom Pulgara (86pen).

Milan Badelj zbog crvenoga kartona nije bio u sastavu Fiorentine.  Milan je skočio na sedmo mjesto s 36 bodova, a Fiorentina je ostala 13. s 29 bodova.