Kup Italije

Ivor Pandur branio u porazu Verone od Cagliarija u osmini finala Kupa, Marko Rog odigrao cijeli susret

Ivor Pandur/Foto PIXSELL

RIM Nogometaši Parme, Cagliarija, Spezije i Fiorentine izborili su plasman u osminu finala talijanskog nogometnog Kupa.

Cagliari je pobijedio Veronu, našeg Ivana Jurića sa 2-1, a pogodak odluke zabio je Sottil u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Marko Rog je za domaći sastav odigrao cijeli susret, dok je za goste branio Ivor Pandur.

Cagliari će u osmini finala gostovati kod Atalante.

Fiorentina je na gostovanju nakon produžetaka pobijedia Udinese sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Montiel u 112. minuti. “Viole” sada očekuje gostovanje kod Intera.

Nakon produžetaka do slavlja je stigla i Spezija koja je porazila Bolognu sa 4-2.

Za goste su zabili Piccoli (5), Farias (64) i Maggiore (100, 119), a za Bolognu strijelci su bili Barrow (13) i Orsolini (45+1). Martin Erlić nije igrao za goste.

U idućoj rundi Spezija gostuje kod Rome.

REZULTATI:

Parma – Cosenza 2-1 (Brunetta 13, 39 / Corsi 38)

Cagliari – Verona 2-1 ( Cerri 30, Sottil 90+3 / Colley 74

Bologna – Spezia 2-4 prod. (Barrow 13, Orsolini 45+1 / Piccoli 5, Farias 64, Maggiore 100, 119)

Udinese – Fiorentina 0-1 prod. (Montiel 112)