Serie A

Interu pripala golijada u Bergamu, Edin Džeko s dva pogotka riješio pitanje pobjednika u prvoj nedjeljnoj utakmici Serie A

Hakan Calhanoglu i Mario Pašalić/Foto REUTERS

Mario Pašalić igrao je za momčad iz Bergama do 83. minute, a Marcelo Brozović ušao je za goste iz Milana u 80. minuti

RIJEKA Interu je pripala golijada (3:2) u Bergamu na otvaranju nedjeljenog dijela programa 15. kola Serie A. Ademola Lookman doveo je domaćina u vodstvo u 25. minuti s bijele točke, 11 minuta kasnije poravnao je Edin Džeko postigavši prvi od svoja dva pogotka. Drugi pogodak zabio je u 56. minuti za vodstvo Intera. Pet minuta kasnije nakon udarca iz kuta Palomino je autogolom povisio vodstvo Intera, a isti igrač je u 77. minuti zabio za konačnih 2:3

Mario Pašalić igrao je za momčad iz Bergama do 83. minute, a Marcelo Brozović ušao je za goste iz Milana u 80. minuti. Inter je ovom pobjedom pretekao četvrtu Juventus i bodovno se poravnao s drugoplasiranim Lazijom i trećeplasiranim Milanom, no oni imaju utakmice manje.