Kramarić ponovno ozlijeđen

Hoffenheim penalom u 98. minuti zasjeo na drugo mjesto Bundeslige

Hoffenheim je s 20 bodova na drugome mjestu lige/Foto REUTERS

KOLN Hoffenheim je dramom u zadnjim minutama protiv Kolna došao do pobjede (2-1) i drugoga mjesta njemačke Bundeslige. Andrej Kramarić ponovno ima problema s ozljedom koljena zbog čega nije konkurirao za susret.

Prvu utakmicu 11. kola bolje su otvorili domaćini. U 34. minuti Schaub je dodao Cordobi koji je sjajno zapucao s dvadesetak metara i doveo Koln u vodstvo. Gosti su izjednačili u 48. minuti pogotkom Adamyana koji je ušao u igru na početku drugoga poluvremena.

Bilo je izgledno kako će ekipe podijeliti bodove, ali u sudačkoj nadoknadi koja je trajala čak deset minuta, Locadia je realizirao kazneni udarac čime je doveo Hoffenheim do vrijedna tri boda i drugoga mjesta Bundeslige.

Hoffenheim sada ima 20 bodova, odnosno jedan bod više od Borussije Dortmund te dva više od Bayerna, Leipziga, Freiburga i Schalkea. Na vrhu ljestvice je B. Monchengladbach s 22 boda.