Protivnik u Europi

Hibernian uoči uzvrata na Rujevici uvjerljivo slavio u škotskom Premiershipu, u jedanaest minuta zabili tri pogotka

Foto Hibernian FC

Hibernian u četvrtak dolazi na Rujevicu na uzvratni susret trećega pretkola Konferencijske lige. Prva je utakmica završena rezultatom 1:1.

RIJEKA Protivnik Rijeke u Konferencijskog ligi, Hibernian, slavio je s uvjerljivih 3:0 u drugom kolu škotskog Premiershipa protiv Ross Countyja.

Škotska je momčad utakmicu riješila već u prvome dijelu, točnije u 11 minuta. Boyle je prvi zatresao mrežu u 22. minuti, da bi samo četiri minute kasnije vodstvo povisio Magennis. Doidge je u 33. minuti poentirao za 3:0.