Premiership

Hat-trick Garetha Balea u pobjedi Tottenhama nad već ispalom ekipom

Gareth Bale/Foto REUTERS

Pobjeda Tottenhama s privremenim trenerom Ryanom Masonom podigla ih je preko Liverpoola i West Ham Uniteda na peto mjesto na ljestvice s 56 bodova,

LONDON Zahvaljujući “hat-tricku” Garetha Balea Tottenham Hotspur su kod kuće pobjedom od 4-0 nad već ispalim Sheffield Unitedom zadržali šanse za plasman u Ligu prvaka.

Velšanin, posuđen iz Real Madrida, otvorio je utakmicu pogotkom u 36. minuti, a potom i u 60. minuti udarcem u sami gornji kut. Bio je to Baleov 50. pogodak u Premier ligi, a u 69. minuti je uslijedio još jedan, dok je konačnih 4-0  postavio Sin Heung-min (77).

Pobjeda Tottenhama s privremenim trenerom Ryanom Masonom podigla ih je preko Liverpoola i West Ham Uniteda na peto mjesto na ljestvice s 56 bodova, pet bodova zaostatka za četvrtoplasiranim Chelseajem. Dokraja su preostala još četiri kola.