Premiership

Harry Kane pogodio za novu pobjedu Tottenhama i novi poraz Bilićevog Albiona

Slaven Bilić i Jose Mourinho/Foto REUTERS

WEST BROMWICH Nogometaši Tottenhama pobijedili su na gostovanju u West Bromwichu domaći Albion sa 1-0 (0-0) i s nova tri boda se privremeno probili na vrh ljestvice engleske Premier lige.

Pobjednički pogodak postigao je Harry Kane u 88. minuti, prebacivši glavom iz neposredne blizine domaćeg vratara Johnstonea koji je do tada bio nesavladiva prepreka za napadače Tottenhama.

Hrvatski veznjak Filip Krovinović je odigrao cijelu utakmicu u postavi domaćih.

Momčad Slavena Bilića doživjela i peti poraz u ovoj sezoni te ostala s tri boda na 18. poziciji, dok je Tottenham petom pobjedom došao na prvo mjesto ljestvice Premier lige sa 17 bodova. Bod manje imaju Southampton i Liverpool, ali aktualni prvak ima utakmicu manje.