Španjolsko prvenstvo

Granada šokirala domaćina na Camp Nou, Barcelona propustila priliku pobjedom skočiti na prvo mjesto

Lionel Messi promatra slavlje igrača Granade/Foto REUTERS

Katalonci više ne ovise sami o sebi kada je u pitanju utrka za naslov prvaka

BARCELONA Granada je prvi u svojoj klupskoj povijesti uspjela neporažena napustiti travnjak Camp Nou, štoviše momčad iz Andaluzije osvojila je sva tri boda (1:2) kod favorizirane Barcelone i onemogućila Katalonce da pobjedom preuzmu prvo mjesto od Atletico Madrida. Barca je sada druga, s dva boda zaostatka od Madrižana. Momčad Ronalda Koemana više ne svoje drži šampionske ambicije u vlastitim rukama…

Leo Messi je u 23. minuti svojim 34. golom ove sezone načeo goste koji se nisu predavali. Granada je u nastavku kreirala preokret. Machis je u 63. minuti izjednačio, a u 79. minuti Molina iskoristio lošiju reakciju Piquea i pogodio za 1:2. Ronald Koeman nije dočekao kraj utakmice na klupi, trener Barcelone isključen je tri minute nakon izjednačujućeg pogotka.