Serie A

Genoi važni bodovi spasa protiv Bologne, Milan Badelj igrao svih 90 minuta, Marko Pjaca ušao u finišu

Nogometaši Atalante nastavili su pozitivan niz, svladavši u subotu u gostima Benevento sa 4-1

RIM  U 17. kolu Serie A nogometaši Genoe su kod kuće svladali Bolognu sa 2-0, a strijelci za važnu pobjedu u borbi za opstanak bili su Miha Zajc (44) i Mattia Destro (55).

Za Genou Milan Badelj je odigrao cijeli susret, dok je Marko Pjaca ušao u igru u 81. minuti.

Nogometaši Atalante nastavili su pozitivan niz, svladavši u subotu u gostima Benevento sa 4-1. To im je treća pobjeda u nizu, a strijelci su bili Josip Iličić (30), Rafael Toloi (69), Duván Zapata (71) i Luis Muriel (86).

Za domaćine jedini pogodak zabio je Marco Sau (50). Mario Pašalić je i dalje na listi ozlijeđenih igrača Atalante, dok je branič Boško Šutalo ostao na klupi za pričuve.