EURO U-21

Francuzi s desetoricom svladali Azzurrine, Bradley Barcola postigao odlučujući pogodak

Foto Facebook FIGC

U subotu su na rasporedu utakmice 2. kola u skupinama A i B, a reprezentaciju Hrvatske čeka okršaj sa Španjolskom (20.45 sati) u Bukureštu

CLUJ-NAPOCA  U posljednjoj utakmici prvog kola grupne faze Europskog prvenstva nogometaša do 21 godine starosti Francuska je pobijedila Italiju s 2-1, a dvoboj skupine D odigran je u rumunjskoj Cluj-Napoci.

Arnaud Kalimuendo je u 23. minuti doveo Francuze u vodstvo. Pietro Pellegri je izjednačio u 36. minuti, a konačnih 2-1 postavio je Bradley Barcola u 62. minuti. Francuska je utakmicu završila s desetoricom na terenu, jer je u 83. minuti isključen branič Bade.

U skupini D vode Francuska i Švicarska sa po tri boda, a bez bodova su Italija i Norveška.

U subotu su na rasporedu utakmice 2. kola u skupinama A i B, a reprezentaciju Hrvatske čeka okršaj sa Španjolskom (20.45 sati) u Bukureštu. Izabranici Dragana Skočića turnir su započeli porazom 2-0 od Ukrajine.