Bundesliga

Flick izjednačio rekord Pepa Guardiole, Borussia Dortmund pobjedom nad Leipzigom osigurala drugo mjesto

MUENCHEN U današnjem terminu od 15:30 sati odigrane su sve utakmice pretposljednjega kola Bundeslige. Minhenski Bayern je pobjedom od 3:1 nad Freiburgom potvrdio već osvojenu titulu, a trener Hansi Flick izjednačio rekord koji je dosad držao Pep Guardiola – 24 utakmice zaredom bez poraza.

Bavarci su već u prvom poluvremenu postigli sva tri gola. Dva gola je postigao Robert Lewandowski, dok je jedan gol djelo Kimmicha, a za goste je zabio Lukas Holer u 33. minuti.

Nogometaši Borussije Dortmund su odnijeli pobjedu (2:0) kod RB Leipziga i tako osigurali drugo mjesto Bundeslige. Strijelac oba pogotka bio je Haaland (30. minuta i 93.). Dani Olmo ušao je u igru za Leipzig u 39. minuti.