Serie A

Fiorentina odnijela sva tri boda iz Verone, momčad Ivana Jurića doživjela i treći uzastopni poraz

Ivan Jurić/Foto REUTERS

VERONA  U prvoj utakmici 32. kola talijanske Serie A Fiorentina je na gostovanju kod Verone slavila s 2-1 (1-0).

Momčad pod vodstvom Ivana Jurića doživjela je tako treći uzastopni poraz. Vlahović je u prvoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu iz kaznenog udarca doveo Fiorentinu u vodstvo. Za 2-0 pogodio je Caceres u 66. minuti, a Salcedo je samo ubažio poraz Verone u 72. minuti.

Verona je s 41 bodom ostala na deveto mjestu, a Fiorentina se s 33 boda izdigla do 13. mjesta i pobjegla od opasne zone na osam bodova razlike.