Serie A

Fiorentina izvukla bod nakon što je gubila 0:2, a zadnjih 20 minuta imala je i igrača manje

Hina, Portal Novilist.hr

Dušan Vlahović/Foto Instagram

Fiorentina je šesta na ljestvici sa 31 bodom, dok je Sassuolo deseti sa 24 boda. Vodeći je Inter sa 43 boda.

FIRENCA Fiorentina i Sassuolo su u nedjelju u utakmici 12. kola talijanskog prvenstva u Fiorenci odigrali neriješeno 2-2 iako je gostujuća momčad nakon prvog poluvremena imala prednost od dva gola.

Gosti su u vodstvo došli golom Scamacca u 32. minuti, a Frattesi je povećao na 2-0 pet minuta kasnije. Fiorentina se nakon odmora vraća u igru, Vlahović smanjuje na 2-1 u 51. minuti susreta, a Torreira izjednačuje u 61. minuti.

Samo sedam minuta nakon tog pogotka, Biraghi je zaradio drugi žuti karton te je Fiorentina do kraja susreta igrala s igračem manje.