Prijelazni rok

Filip Braut potpisao za Goricu i postao četvrti igrač Orijenta koji odlazi u viši rang

Ivan Volarić

Filip Braut/Foto HNK Gorica

Filip Braut/Foto HNK Gorica

To jasno potvrđuje tezu da su Crveni prošle sezone imali igrače za visoke domete, a ne borbu za ostanak praktički do posljednjeg kola



RIJEKA I Filip Braut napušta Krimeju. Desni bek ponikao u omladinskom pogonu Rijeke karijeru nastavlja u redovima prvoligaša Gorice. Braut se vraća u SuperSport HNL nakon četiri godine i epizode u Hrvatskom dragovoljcu gdje je nastupao kao posuđeni igrač Bijelih.


Braut je četvrti igrač Orijenta koji je ovoga ljeta pronašao prvoligaški angažman što jasno potvrđuje tezu da su Crveni prošle sezone imali igrače za visoke domete, a ne borbu za ostanak praktički do posljednjeg kola. Vodstvo Orijenta osim zamjena za otišle igrače traži i trenera koji bi početkom srpnja trebao povesti momčad u pripreme za iduću sezonu.