Druga HNL

DUBRAVA – OPATIJA 1:4 Kraj utakmice, Opatijci se četvrtom pobjedom iskupili za jedini poraz protiv Cibalije

Opatijci će nastupiti bez Matea Bertoše koje je protiv Vinkovčana zaradio ozljedu koljena. Na njegovo mjesto će iskusni Josip Rudan

ZAGREB Nogometaši Opatije od 16.30 sati gostuju kod Dubrave gdje će pokušati isprati gorak prvog drugoligaškog poraza od Cibalije na Kantridi. Opatijci će nastupiti bez Matea Bertoše koje je protiv Vinkovčana zaradio ozljedu koljena. Na njegovo mjesto će iskusni Josip Rudan.

Utakmicu ćemo prenositi uživo tekstualnim putem.

90+5 minuta: Kraj utakmice.

GOL!!! Antonio Pejanović je na novu asistenciju Malokua zabio za 1:4 u 79. minuti.

75. minuta: Opatijci čvrsto drže uvjerljivo vodstvo. Domaćini pokušavaju smanjiti zaostatak, ali opasnije su gostujuće kontre.

GOL!!! Opatija nakon sat vremena igre ima dva gola prednosti. Malinić je gurnuo loptu u prostor za Malokua, a ovaj asistirao za strijelca Weitzera.

46. minuta: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minuta: Kraj prvoga poluvremena.

Foto galerija: Utakmica Druge HNL između Dubrave i Opatije Foto: Davor Kovačević

GOL!!! Maloku je presjekao pokušaj polukontre Dubrave i udarcem s 25 metara postigao golčinu vrijednu novog vodstva Opatije.

30. minuta: Još uvijek je 1:1, igra se obostrano otvoreno u dosta visokom ritmu za Drugu HNL.

GOL!!! Ekspresno poravnanje u režiji Dragana Juranovića u 5. minuti, brata Josipa Juranovića, bivšeg prvotimca Hajduka.

GOL!!! Matija Matulja je doveo Opatijce u vodstvo u 3. minuti!

1.minuta: Počela je utakmica.

DUBRAVA – OPATIJA 1:4

Igralište Kustošije. Gledatelja: 100. Sudac: Antonio Škobić (Osijek). Strijelci: 0:1 Matulja (3′), 1:1 Juranović (5′), 1:2 Maloku (34′), 1:3 Weitzer (60′), 1:4 Pejanović (79′). Žuti kartoni: -.

DUBRAVA: Mustapić, Musa Yusuf, Jurić, Kelemen, Juranović, Alghoul, Mudržija, Boršić, Šugić, Ljubanović, Marić.

OPATIJA: Iveša, J. Rudan, Maloku, Jukičić, Ivančić, Bogolin, Junuzović, Malinić, Lucić, Matulja, Zgrablić.