A sada Juventus

Drugoligaš u osmini finala Kupa izbacio Sassuolo, ključni trenutak crveni karton Đuričića

Filip Đuričić (Sassuolo) isključen je u 47. minuti/Foto REUTERS

SPAL je poveo u 49. minuti golom Simonea Missilorija, a deset minuta kasnije Lorenzo Dickmann je zabio za 2-0.

RIM Talijanski nogometni drugoligaš SPAL plasirao se u četvrtfinale “Coppa Italia” nakon što je u susretu osmine finala na gostovanju pobijedio Sassuolo sa 2-0.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 47. minuti kada je domaćin ostao s igračem manje nakon što je Filip Đuričić ‘pocrvenio’.

Samo dvije minute kasnije SPAL je poveo golom Simonea Missilorija, a u 58. minuti Lorenzo Dickmann je zabio za 2-0.

Petoplasirana momčad Serie B će u četvrtfinalu igrati protiv Juventusa koji je u srijedu nakon produžetaka pobijedio Genou sa 3-2.