Prva HNL

Dinamo krenuo pobjedom u Varaždinu, Arijan Ademi zabio pa izborio penal na Jovićevićevoj premijeri

Foto PIXSELL

Kapetan modrih je zabio u 14. minuti, tri minute kasnije izborio je kazneni udarac kojega je u pogodak pretvorio Petković

VARAŽDIN U posljednjoj subotnjoj utakmici 27. kola Prve HNL prvoplasirani Dinamo svladao je u gostima posljednjeplasirani Varaždin – 3:1.  Službenu premijeru novoga trenera “modrih” Igora Jovićevića obilježio je Arijan Ademi. Kapetan Dinama prvo je poentirao u 14. minuti na asistenciju Kadziora, a onda je tri minute kasnije izborio najstrožu kaznu koju je u pogodak pretvorio Bruno Petković.

Varaždinci su u nastavku stigli do utješnog pogotka. Obregon je u 79. minuti zabio za 1:2, da bi konačnih 1:3 postavio Antonio Marin u sučevoj nadoknadi vremena.