Dani Olmo/Foto REUTERS
Bivši igrač Modrih ima problema s ramenom
povezane vijesti
BARCELONA Španjolski nogometaš Dani Olmo (27) po svemu sudeći neće igrati za Barcelonu do kraja godine zbog ozljede ramena, prenijeli su španjolski mediji.
Bivši igrač zagrebačkog Dinama je u utorak u derbiju protiv Atletico Madrida u 65. minuti postigao pogodak za 2-1, međutim pritom se ozlijedio. Olmo je pao na lijevo rame i u bolovima je napustio teren.
Mladi Španjolac je 2023. godine već imao problema s istim ramenom, kada je morao na operaciju zbog čega je pauzirao dva mjeseca, tada kao član RB Leipziga.
Španjolski mediji navode kako bi Olmo ovoga puta mogao pauzirati najmanje četiri tjedna. Ako se dijagnoza potvrdi, propustio bi utakmice protiv Real Betisa, Osasune, Villarreala i Eintrachta.
Olmo je ove sezone u 17 nastupa zabio četiri gola uz dvije asistencije.
Barca je dobila Atletico sa 3-1 i vodi na ljestvici sa 37 bodova, četiri više od Real Madrida i pet više od Atletica, no katalonski sastav ima i utakmicu više.