Prva HNL

Čudo u Koprivnici: Krstanović promašio penal u remiju Slaven Belupa i Šibenika

Ivan Krstanović/Foto PIXSELL

KOPRIVNICA U prvoj utakmici 4. kola Prve HNL Slaven Belupo i Šibenik igrali su 0-0.

Najveću priliku za domaće propustio je Krstanović koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena promašio kazneni udarac. Nešto ranije je upravo Krstanović udarcem glavom pogodio braniča Šibenika Pandžu u ruku.
I Slaven i Šibenik tako i dalje čekaju na prvu pobjedu u sezoni, Koprivničani su sedmi na ljestvici s tri boda, dok je Šibenik osmi s bodom, koliko ima i deveti Osijek, a na dnu je Istra 1961 bez bodova.
Na vrhu su Dinamo i Gorica sa po devet bodova.