Englesko prvenstvo

Chelsea slavila kod Fulhama, Londončani iskoristili igrača više u drugom poluvremenu

Mason Mount i Tammy Abraham (Chelsea)/Foto REUTERS

LONDON Nogometaši Chelseaja u subotu su u gostima kod Fulhama slavili sa 1-0 i to nakon što su cijelo drugo poluvrijeme imali igrača više, jer je u 44. minuti zbog grubog starta isključen branič domaćina Antonee Robinson.

Pobjednički gol zabio je Mason Mount u 78. minuti. Tako trener Chelseaja Frank Lampard može malo odahnuti nakon što je u prethodna tri kola osvojio samo jedan bod i pritom doživio poraze od Arsenala (1-3) i Manchester Cityja (1-3).

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je za Chelsea cijeli susret pruživši solidnu partiju.