Premiership

Chelsea produžio svoj niz bez poraza, Kovačić odigrao cijeli susret

Gylfi Sigurdsson i Mateo Kovačić/Foto REUTERS

"Bluesi" su ovom pobjedom produžili niz bez poraza na 10 utakmica učvrstivši se na četvrtom mjestu ljestvice

LONDON U susretu 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na stadionu Stamford Bridge pobijedio Everton sa 2-0, a za “Bluese” je nastupio hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

“Bluesi” su ovom pobjedom produžili niz bez poraza na 10 utakmica učvrstivši se na četvrtom mjestu ljestvice.

Momčad njemačkog stratega Thomasa Tuchela povela je u 32. minuti nakon autogola Bena Godfreyja, a konačni rezultat postavio je u 65. minuti Brazilac s talijanskom putovnicom Jorginho nakon udarca s bijele točke.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za domaćine do 80. minute. U posljednjem susretu ovog kola večeras se sastaju West Hama i Leeds United.

Na ljestvici vodi Manchester City sa 65 bodova, Manchester United ima 54, Leicester City 53, a Chelsea 50. Everton je peti sa 46 bodova, a zatim slijede Tottenham (45), West Ham (45) i Liverpool (43)…