Španjolsko prvenstvo

Celta i Atletico podijelili bodove na Balaidosu, Filip Bradarić ušao u finišu utakmice

Okay Yokuslu (Celta Vigo) i Angel Correa (Atletico Madrid)/Foto REUTERS

Za Atletico je ovo 15. utakmica prvenstva s neodlučenim rezultatom

MADRID  U drugoj utakmici 35. kola španjolskog prvenstva igranoj u utorak Atlético Madrid je na gostovanju kod Celte Vigo odigrao neriješeno 1-1, ali i dalje ostaje na trećem mjestu na ljestvici.

Atletico je poveo ekspresnim golom Alvara Morate u 51. sekundi utakmice, ali je Celta izjednačila u 49. minuti susreta, a stijelac je bio Fran Beltran. Za Atletico je ovo 15. utakmica prvenstva s neodlučenim rezultatom.

Filip Bradarić ušao je u 90. minuti za domaće.

Atletico na trećem mjestu zaostaje 14 bodova za vodećim Real Madridom, dok je Celta Vigo na 15. mjestu zahvaljujući ovom bodu napravila veliki korak prema ostajanku u prvoj ligi.

U ranije odigranoj utakmici Valencija je kod kuće sa 2-1 slavila protiv Valladolida. Strijelci za Valenciju su bili Gomez u 30. minuti i Lee u 89. dok je jedini pogodak za Valldolid postigao Garcia u 47. minuti.