Snimio Vedran KARUZA
Zlatko Dalić na raspolaganju je imao 15 igrača, od onih koji su nastupili protiv Makedonaca trenirao je samo vratar Livaković
povezane vijesti
- Zlatko Dalić uoči okupljanja u ponedjeljak otkrio kakva je situacija s Gvardiolom i demantirao glasine oko Vide
- Kolumbijski izbornik objavio popis igrača za susret s Hrvatskom. U Orlando dolazi i James Rodriguez
- Davor Šuker u razgovoru za FIFA-u: “Uspjeh u Katru bio je potvrda da Hrvatska više nije autsajder”
RIJEKA Dan nakon utakmice i pobjede nad Sjevernom Makedonijom (3:0) hrvatski reprezentativci su trenirali u jutranjem terminu, a prvi put travu Rujevice i to onu na pomoćnom travnjaku osjetili su i Marcelo Brozović i Mario Pašalić. Zlatko Dalić na raspolaganju je imao 15 igrača, od onih koji su nastupili protiv Makedonaca trenirao je samo vratar Livaković.
Sutra ujutro igrački i stručni stožer lete za Rim gdje će u Vatikanu imati privatnu audijenciju kod pape Franje, nakon čega se opet vraćaju u Rijeku svojim obvezama. Nakon redovite press konferencije od 18 sati opet će trenirati na Rujevici dok u petak lete za Lisabon, utakmica s Portugalom kao posljednji test na rasporedu je u subotu (17.45). Već u nedjelju Vatreni su na putu za Berlin na poprište nogometne smotre Starog kontinenta.