Serie A

Brekalo donio bod Torinu protiv Venezije, Jurićeva momčad bodovno izjednačena s Juventusom

Josip Brekalo/Foto Instagram

Torino je poveo golom hrvatskog reprezentativca Josipa Brekala u 56. minuti. Wilfried Stephane Singo probio se po desnom boku i odlično je uposlio Brekala koji iz blizine trese mrežu.

RIM U 6. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, u ponedjeljak je na gostovanju kod Venezie odigrao 1-1.

Torino je poveo golom hrvatskog reprezentativca Josipa Brekala u 56. minuti. Wilfried Stephane Singo probio se po desnom boku i odlično je uposlio Brekala koji iz blizine trese mrežu. Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, dok Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede.

Domaćini su izjednačili iz penala u 79. minuti, a strijelac je bio Mattia Aramu. Kazneni udarac skrivio je Koffi Djidji, a usput je zaradio drugi žuti karton, pa je do kraja susreta Torino imao igrača manje.