Bundesliga

Borrusija (M) lako protiv Schalkea koji je bez pobjede već 11 mjeseci ili 25 utakmica u nizu

Florian Neuhaus slavi pogodak Borussije s Valentinom Lazarom i suigračima/Foto REUTERS

BERLIN Nogometaši Borussije pobijedili su u 9. kolu Bundeslige u Moenchengladbachu Schalke s 4:1, a momčad iz Gelsenkirchena i dalje je bez prvenstvene pobjede više od 11 mjeseci i 25 utakmica u nizu.

Borussia M’gladbach  je povela preko Neuhausa (15), da bi Schalke u 20. minuti izjednačio golom Ramana. U nastavku su domaćini postigli tri gola – Wendt (36), Thuram (52) i Wolf  (80), te došli do četvrte pobjede u sezoni.

Momčad iz Gladbacha bila je zadnja koju je Schalke pobijedio u prvenstvu, a bilo je to dalekog 17. siječnja.