Serie A

Bivši vratar Rijeke Ivor Pandur debitirao u remiju protiv Torina, petarda Rome kod fenjeraša

Hina, Portal Novilist.hr

Ivor Pandur u dresu Rijeke/Foto PIXSELL

Verona i Torino su odigrali 1-1, a svoj debi za ekipu Verone je imao bivši igrač Rijeke Ivor Pandur. Vojvoda je doveo Torino u vodstvo u 85. minuti, a za domaće je izjednačio Dimarco tri minute poslije

RIM Nogometaši Rome s uvjerljivih su 5-0 (0-0) svladali Crotone, iako su gosti i budući drugoligaši uspjeli sačuvati mrežu prvom poluvremenu.

No, u drugom su se po dvaput među strijelce upisali Borja Mayoral (47, 90) i Lorenzo Pellegrini (70, 73), a jednom Henrikh Mkhitarjan (78). Roma je s 58 bodova na sedmom mjestu, a Crotone je sa 18 bodova na začelju ljestvice.

Verona i Torino su odigrali 1-1, a svoj debi za ekipu Verone je imao bivši igrač Rijeke Ivor Pandur. Vojvoda je doveo Torino u vodstvo u 85. minuti, a za domaće je izjednačio Dimarco tri minute poslije. Nikola Kalinić je odigrao cijelu utakmicu za Veronu i zaradio žuti karton. Vratar Pandur bio je nemoćan kod pogotka Vojvode.