Championship

Bilićev WBA odigrao bez golova protiv Fulhama, Sluga odradio 90 minuta u remiju Luton Towna

Simon Sluga

Simon Sluga

West Bromwich Albion je umanjio šanse da se izravno plasira u Premiership

LONDON  West Bromwich Albion, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, odigrao je u 44. kolu engleske Druge lige 0-0 kod kuće protiv Fulhama i time umanjio šanse da se izravno plasira u Premiership.

U derbiju protiv Fulhama Bilić nije uspio doći do pobjede koja bi mu olakšala ulazak u elitno društvo, a Fulham je “nulom” ostao bez šansi za prva dva mjesta. Dva kola ostala su do kraja Championshipa, Bilić zaostaje dva boda za vodećim Leedom, dok trećeplasiranom Brentfordu bježi četiri boda. I Leeds i Brentford imaju po utakmicu manje.

Dvije najbolje momčadi ulaze u Premiership, a treća će se dobiti u dodatnim kvalifikacijama sljedeće četiri najbolje ekipe Championshipa.

Luton Town je remizirao doma (1:1) protiv QPR-a. Bivši vratar Rijeke Simon Sluga odradio je svih 9o minuta za pretposljednju momčad lige.