TURSKA PRVA LIGA

Bešiktaš u derbiju turskog prvenstva svladao Galatasaray, Domagoj Vida opet skrivio jedanaesterac

Domagoj Vida/Foto REUTERS

U 83. minuti Galata je imala veliku šansu da izjednači, nakon što je Vida zbog igranja rukom skrivio jedanaesterac, ali je Mostafa Mohamed očajno šutirao, pa je Destanoglu obranio i na kraju izrastao u junaka Bešiktaša.

ISTANBUL U derbiju i zadnjoj utakmici desetog kola turskog prvenstva Bešiktaš je na svom terenu svladao Galatasaray sa 2-1.

Poveo je Galatasaray u 35. minuti pogotkom  Alexandrua Cicaidaua, ali četiri minute kasnije Cyle Larin zabija svoj prvi gol za izjednačenje. Larin je bio strijelac i drugog pogotka za Bešiktaš u 64. minuti kojim je donio pobjedu domaćoj momčadi.

Bešiktaš je treći na ljestvici sa 20 boodva, dok je Galatasaray osmi sa 17. Prvi je Trabzonospor sa 24 boda.