La Liga

Barcelona uvjerljivo svladala Osasunu, fenomenalan volej Griezmanna

Leo Messi i suigrači slave/Foto REUTERS

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir, koji je za Osasunu igrao do 74. minute, dva puta je zaprijetio vratima Barce

BARCELONA U 11. kolu Primere nogometaši Barcelone u nedjelju su na Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0, a najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 42. minuti kada je Antoine Griezmann zatresao mrežu fenomenalnim volejem s ruba 16-erca.

Domaćini su poveli pogotkom Martina Braithwaitea u 29. minuti, na 2-0 povisio je Antoine Griezmann (42), a preostala dva pogotka postigli su Philippe Coutinho (57) i Lionel Messi (73).

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir, koji je za Osasunu igrao do 74. minute, dva puta je zaprijetio vratima Barce. U 18. minuti lopta je otišla preko gola, a u 59. njegov pokušaj glavom blokirao je domaći branič.