SuperSport HNL

RIJEKA – S. BELUPO 4:0! Obregon i Janković prekinuli riječki niz poraza za kraj sezone!

Foto V. KARUZA

RIJEKA Nogometaši Rijeke uvjerljivo su svladali (4:0) Slaven Belupo za kraj sezone. Bijeli su tako na kraju viceprvaci sa 74 boda, šest više od trećeg Hajduka.

Foto galerija: Utakmica Rijeka - Slaven Belupo Foto: Vedran Karuza

90+2. minuta KRAJ!

90+2. minuta GOOOOOL! Hat-trick Jankovića i još jedna asistencija Fruka za kraj sezone.

64. minuta Kitin i Butić zamijenili su Obregona i Selahija, a Šimunu Butiću ovo je ujedno prvoligaški debi u dresu Rijeke.

63. minuta GOOOOOL! Janković se bolje snašao od vratara Belupa, kojemu je na metar od gola lopta ispala iz ruku te ju je Janković pokupio i zatresao mrežu.

50. minuta Ivanović je tukao nakon kontre Rijeke, ali njegov je udarac otišao preko gola.

46. minuta Počeo je drugi dio.

45+2. minuta Kraj prvog dijela.

45+1. minuta GOOOOL! Niko Janković pokupio je odbijanac nakon što je Obregon pucao iskosa, a Jasenović to odbio. Lopta je potom pogodila igrača Belupa i došla do Jankovića koji je iskoristio poklon i poentirao iz blizine.

41. minuta Došlo je sada do panike u riječkom petercu. Igrač Belupa je imao stopostotnu šansu, ali se nije odvažio pucati. Riječka obrana je na kraju uspjela očistiti opasnost.

18. minuta GOOOOOOL! Sada je sve čisto. Obregon je pogodio s nekih 12 metara nakon brze akcije Rijeke.

12. minuta Ništa od gola Rijeke! Obregon je zabio iz blizine, ali nakon provjere s VAR-om je gol poništen zbog zaleđa.

4. minuta Fruk je silovito tukao, lopta je odsjela na gredi!

1.minuta Počela je utakmica.

RIJEKA – S. BELUPO 4:0

Stadion Rujevica. Sudac: Toni Dadić (Zagreb). Strijelci: 1:0 Obregon (18′), 2:0 Janković (45+1′), 3:0 Janković (63′), 4:0 Janković (90+2′).

RIJEKA: Zlomislić, Bogojević, Galešić, Radeljić, Čabraja, Selahi, Hodža, Janković, Fruk, Ivanović, Obregon.

SLAVEN BELUPO: Jasenović, Jagušić, Liber, Kajmakov, Krušelj, Štrkalj, Šuto, Štefulj, Međimorec, Boras, Jelić Balta.