Španjolsko prvenstvo

Real Sociedad pregazio Betis u Sevilli i stiže na Rujevicu kao lider Primere

David SIlva i suigrači ostvarili su još jednu pobjedu/Foto REUTERS

Real Sociedad u vodstvo je doveo Portu u 43. minuti, na 0:2 povisio je  Mikel Oyarzabal u 74. minuti, a konačnih 0:3 postavio je Adnan Januzaj u 88. minuti

SEVILLA Real Sociedad “pregazio” je Betis u Sevilli u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 6. kola Primere i privremeno preuzeo čelno mjesto na ljestvici s istim brojem bodova, ali boljom gol razlikom od Villarreala. To ujedno znači i da će nogometaši Rijeke ovoga četvrtka na Rujevici u prvom kolu skupine F Europske lige ugostiti – lidera španjolskog prvenstva i momčad koja u ovom trenutku igra najbolji i najefikasniji nogomet na Pirinejima!

Baske je u vodstvo doveo Portu u 43. minuti, na 0:2 povisio je  Mikel Oyarzabal u 74. minuti, a konačnih 0:3 postavio je Adnan Januzaj u 88. minuti.

Nogometaši Villarreala kao domaćini su pobijedili Valenciju sa 2-1 (1-1).

Pobjedu “žutoj podmornici” donijeli su Paco Alcacer pogotkom s bijele točke u 6. minuti i Dani Parejo golom u 69. minuti. Valencia je izjednačila u 37. minuti preko Guedesa.