Test u Kranjskoj Gori

Nogometaši Rijeke remizirali u drugoj pripremnoj utakmici u Sloveniji, Bernard Karrica izjednačio prekrasnim pogotkom

Denis Frančišković

Bernard Karrica/Foto HNK Rijeka

Domaći su poveli vrlo rano i držali prednost do 84. minute kada je prekrasnim pogotkom izjednačio Bernard Karrica, pogodivši odmjerenim udarcem sa 16 metara iskosa gornji vratarev kut

Rijeka – Bravo 1:1

KRANJSKA GORA  Prijateljska međunarodna utakmica: Rijeka – Bravo 1:1 (0:1). Sudac: Anže Jerič. Pomoćnici: Antolič i Brezar (svi Kranj). Strijelci: 0:1 Trontelj (9′), 1:1 Karrica (84′)

RIJEKA: Labrović, Krešić, Pavlović, Vukčević, Ampem, Selahi, Vrančić, Alvarez, Jurišić, Obregon, Frigan. Još su igrali (od 60′): Nwolokor, Hodža, Braut, Karrica, Liber, Dujmović, Lepinjica, Bušnja, Stanić, I. Smolčić, Bristrić).

BRAVO: Orbanić, Maružin, Štor, Puconja, Kavčič, Nsana, K.Trdin, Trontelj, Vodeb, Milič, Burin. Još su igrali: Španring, Selan, Kurtović, Kurež, Marjanac, Kramarič, Nemič, Lubej).

Nogometaši Rijeke remizirali su u trećoj pripremnoj utakmici, drugoj na slovenskim priprema, Riječani su odigrali 1:1 sa slovenskim prvoligašem Bravom, petoplasiranom momčadi prošle sezone. Domaći su poveli vrlo rano i držali prednost do 84. minute kada je prekrasnim pogotkom izjednačio Bernard Karrica, pogodivši odmjerenim udarcem sa 16 metara iskosa gornji vratarev kut – 1:1.