Rijeka vs. Zrinjski

KRAJ: Nogometaši Rijeke i Zrinjskog odigrali 1:1 pred 7500 gledatelja na Kantridi

RIJEKA Od 19 sati na Kantridi se igra revijalna utakmica između nogometaša Rijeke i Zrinjskog u sklopu Armadine nove akcije “Povratak na Kantridu”. Najtrofejniji klub BiH testirat će bijele po povratku s mini priprema iz Umaga. Trener Simon Rožman neće moći izvesti najjači sastav budući da nema na raspolaganju nekoliko načetih igrača, ali i nekolicine reprezentativaca.

U predigri na pomoćnom igralištu veterani Rijeke su s 8:1 svladali Mostarce. Kristijan Čavla je zabio četiri pogotka, Ahmad Sharbini 2, a Vjeko Miletić i Kristijan Brajković po jedan pogodak. Utješni zgoditak za goste djelo je bivšega prvotimca Rijeke Igora Muse.

90.+3 minute: Kraj utakmice na Kantridi.

60. minuta: Kantrida je zabljesnula pod svjetlosti brojnih baklji. Armadina tradicionalna bakljada u 60. minuti utakmice.

46. minuta: Počelo je drugo poluvrijeme, trener Rijeke Simon Rožman izvršio je niz promjena. U momčadi je nakon dugo vremena osvanuo Šimić.

45. minuta: Kraj prvoga poluvremena na Kantridi.

GOL!! Gosti su poravnali. Stojkić je ostao sam u šesnaestercu i u 40. minuti pogodio za 1:1.

33. minuta: Armada je podigla transparent: Samo jedno mjesto zove se dom!

25. minuta: Tribine su se dobro popunile, ima pod stijenama oko 7500 gledatelja.

GOL!!! Župarić je u 15. minuti doveo Rijeku u vodstvo. Branič Rijeke pogodio je glavom nakon kornera.

1. minuta: Počela je utakmica na Kantridi.

RIJEKA – ZRINJSKI 1:1

Stadion na Kantridi. Gledatelja: 7500. Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav). Strijelci: 1:0 Župarić (15′), 1:1 Stojkić (40′).

RIJEKA: Prskalo (od 46′ Pandur), Punčec (od 46′ Escoval), Župarić (od 46′ Šimić), Murić (od 46′ Bilić), Andrijašević (od 46′ Halilović), Gorgon (od 46′ Vuk), Puljić (od 46′ Babić), Raspopović (od 46′ Tomečak), Iglesias (od 65′ Ajanović), Capan (od 65′ Hodža), Smolčić (od 46′ Mamić).

ZRINJSKI: Brkić, Gojković, Kunić, Šovšić, Pezer, Stojkić, Jakovljević, Ibanez, Rustemović, Kadušić, Govedarica. Još su igrali: Soldo, Barišić, Rugašević, Barbarić, Zlomislić, Čurjurić, Mandić, Bencun, Lendrić.