Kraj prve faze priprema

Bijeli u Umagu danas igraju novu pripremnu utakmicu – protivnik im je novi mađarski prvoligaš

Denis Frančišković

Nogometaši Rijeke danas će odigrati i treću pripremnu utakmicu, protivnik na umaškom travnjaku je mađarski MTE Budafoki, novi prvoligaš, a susret je zakazan s početkom u 14:45 sati.

– Bit će do dobra prilika da ispravimo neke stvari koje nisu štimale, a sada ćemo malo obrnuti momčadi u igri 60:30 minuta. Želimo da u ovom razdoblju svi dobiju dobru minutažu i dokažu se – kaže trener Rožman.

Zanimljivo, sve tri momčadi, MTE, Slovačko i Rijeka, u istom su hotelu Melia Coral i mogu biti zadovoljne – vrijeme je iznad očekivanja iako se druga poluvremena igraju u popriličnim zimskim uvjetima.

Riječani ovom utakmicom zaključuju prvi dio umaških priprema i vraćaju se na Kvarner, a nova runda istarskih priprema je od 20. do 24. siječnja, 22. je zakazana utakmica s kranjskim Triglavom.