Premijer liga rukometaša

Nikola Njegovan brži od sirene, sekundu prije kraja pogodio za pobjedu Zamećana

POTEZ ODLUKE - Nikola Njegovan/Foto D. ŠKOMRLJ

Riječani su bili uspješniji u samom otvaranju. Krilo Luka Grgurević te vanjski pucač Matija Starčević su donijeli domaćinima vrlo brzo početna dva koraka prednosti

RIJEKA Utakmica 3. kola Paket 24 Premijer lige rukometaša: Zamet Bjelovar 29:28 (15:13). Dvorana na Zametu. Gledatelja 300. Kuhar (Samobor), Prelčec (Zagreb).
ZAMET: Zena, J. Mozetić, M. Mozetić 6, L. Ljevar 1, Grgurević 5, F. Ljevar, Njegovan 3, Šehić, Sorić, Tomljanović 5 (2), Car, Mrakovčić 2 (1), Sulić 2, Koler 2, Starčević 3, Perkov.
BJELOVAR: Prvonožac, Jurišić 3, Dozan, Fiala 1, Repušić 2, Lulić, Hečimović, Špiler 4, Kočonda, Grgić, Jurjević 14 (5), Zadro, Kozić, Vuleta 4, Karamian.
Isključenja: Zamet 6, Bjelovar 8 minuta. Sedmerci: Zamet 6 (3), Bjelovar 6 (5).

Bek Zameta Nikola Njegovan okončao je rukometnu dramu, bio je brži od sirene i doslovno sekundu prije kraja uletio pred gol i pogodio za konačnih 29:28, prvu pobjedu Zameta u ovom prvenstvu.

Foto galerija: Treće kolo Paket 24 Premijer lige rukometaša: Zamet - Bjelovar Foto: Damir Škomrlj

Zamećani su ispred golmana Marina Srakića postavili “plot”, visoku zonu “6-0”, a na sličan su se način branili i bjelovarski gosti. Riječani su bili uspješniji u samom otvaranju. Krilo Luka Grgurević te vanjski pucač Matija Starčević su donijeli domaćinima vrlo brzo početna dva koraka prednosti. Za nekoliko minuta razlika je povećana, u 6. minuti Grgurević svojim već četvrtim golom i potom Starčević bombom izvana udvostručili su razmak na 6:2.