Serie A

Mourinhova Roma upisala treću uzastopnu pobjedu, Rimljani zabili četiri pogotka u prvom poluvremenu

Jose Mourinho/Foto REUTERS

Strijelci za rimski klub zabili Tammy Abraham (24), Gianluca Mancini (33), Sergio Oliveira (35) i Nicolo Zaniolo (37).

EMPOLI U susretu 23. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na gostovanju pobijedila Empoli sa 4-2 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima.

Momčad Josea Mourinha je pobjedu osigurala već nakon prvog poluvremena kojeg je dobila sa 4-0, pri čemu su gosti od 33. do 37. minute zabili tri gola.

U nastavku susreta Empoli je ublažio poraz golovima Andrea Pinamontija (55) i Nedima Bajramija (72).

Roma je ovom pobjedom napredovala za dva mjesta, sada je šesta sa 38 bodova, dok je Empoli i dalje na 12. mjestu sa 29 bodova.

Na vrhu se nalazi Inter (53) ispred Napolija (49) i Milana (48) kojeg večeras očekuje derbi protiv Juventusa.