Serie A

Milan svladao fenjeraša za vrh ljestvice, pitanje pobjednika odlučeno nakon 18 minuta igre

MILANO Nogometaši Milana pred svojim su navijačima svladali posljednjeplasiranu Salernitanu sa 2-0 (2-0) i privremeno zasjeli na vrh ljestvice talijanske Serie A.

Pitanje pobjednika odlučeno je već nakon 18 minuta igre, u kojima je domaća momčad stvorila dva pogotka prednosti. Prvi je gol za Milan u 5. minuti postigao Bjelokošćanin Franck Kessie, a u 18. minuti strijelac za 2-0 bio je Belgijac Alexis Saelemaekers.

Hrvatski branič Luka Bogdan odigrao je cijelu utakmicu za Salernitanu, a Ante Rebić zbog ozljede nije konkurirao za momčad Milana.

“Crveno-crni” su trenutno prvi sa 38 bodova, dva više, ali i s utakmicom više od Napolija koji će u subotu, od 20.45 sati, ugostiti Atalantu. Prije toga će od 18 sati na rimskom Olimpicu igrati Roma i Inter koji se nalazi na trećem mjestu sa 34 boda. Salernitana je na samom dnu sa osam bodova iz 16 nastupa.