Ligue 1

Messi, Neymar i Mbappe nisu mogli slomiti Lyon, Icardi spasio Parižane u 93. minuti

PARIZ Nogometaši PSG-a svladali su u 6. kolu Francuske lige kod kuće Lyon s 2-1 golom Maura Icardija u trećoj minuti sudačkog dodatka.

U prvoj Messijevoj utakmici na Parku prinčeva Lyon je skoro pokvario slavlje domaćih navijača, pa su gosti vodili od 54. minute i gola Paquete. Neymar je izjednačio iz penala u 66. minuti, a u 93. je Icardi iskoristio dodavanje Mbappea.

PSG je ostao maksimalan sa svih šest pobjeda.

Ranije je Marseille slavio na Velodromeu protiv Rennesa s 2-0 golovima Denga (48) i Harita (71). Duje Ćaleta Car je ostao na klupi.