Ligue 1

Mbappe pogotkom u 90. minuti donio pobjedu PSG-u, Parižani dodatno povećali prednost u odnosu na Marseille

PARIZ Paris St. Germain slavio je pobjedu kod Bresta 2-1 u 27. kolu Francuske lige zahvaljujući golu superzvijezde Kyliana Mbappea u 90. minuti.

Parižani su poveli preko Carlosa Solera (37), ali su posustali kada je Franck Honorat (43) izjednačio.U zadnjim sekundama dvoboja Lionel Messi je pasom idealno proigrao Mbappea, koji slavi svoj 19. gol sezone, pa su Parižani barem malo isprali gorak okus ispadanja u Ligi prvaka.

Vodeći PSG povećao je prednost u odnosu na progonitelja Olympique Marseille na jedanaest bodova.

Ranije su Auxerre i Rennes odigrali 0-0, a Lovro Majer je odigrao cijelu utakmicu za goste.