Belgija

Matija Frigan drugu utakmicu zaredom strijelac, ali njegova je momčad upisala i peti poraz zaredom

Matija Frigan/Foto PIXSELL

Frigan je gol za 2:1 postigao u 93. minuti te je time samo ublažio poraz svoje momčadi, nakon što je Brugge preko Denkeyja poveo 2:0 (45' i 69')

BRUGGE Riječanin Matija Frigan i drugu utakmicu zaredom upisao se na listu strijelaca Westerloa, ali njegovoj momčadi to ponovo nije bilo dovoljno. Westerlo je upisao i peti uzastopni poraz, ovoga puta 1:2 od Cercle Bruggea.

Frigan je gol za 2:1 postigao u 93. minuti te je time samo ublažio poraz svoje momčadi, nakon što je Brugge preko Denkeyja poveo 2:0 (45′ i 69′).

Mladom riječkom napadaču sada slijedi reprezentativno okupljanje i utakmice protiv Latvije (na Rujevici) i Armenije u nastavku kvalifikacija za Europsko prvenstvo.