Foto PIXSELL
Borili smo se od početka do kraja svaku utakmicu i kad je išlo i kad nije išlo i mislim da nas je to krasilo tijekom ovog cijelog prvenstva - kaže vratar Hrvatske
povezane vijesti
- Riječki majstor zasjao je na Europskom prvenstvu: “Umorni, nenaspavani, ali smo prezadovoljni”
- Filip Glavaš nakon bronce i dočeka: “Ponosan sam, mala smo nacija, ali imamo veliko srce i karakter”
- Nekadašnje lijevo krilo o velikom uspjehu hrvatske reprezentacije: “Spoj islandske hladnoće i hrvatskog srca je savršenstvo”
ZAGREB Hrvatski su rukometaši dočekani u Zagrebu na Trgu bana Josipa Jelačića nakon osvojene bronce na Europskom prvenstvu, a u skladu s njihovim željama, nekoliko pjesama je izveo i Marko Perković Thompson.
Vratar Matej Mandić je stao pred kamere HRT-a tijekom dočeka:
– Sve sad već mutno postaje malo, kad se slegnu dojmovi, kada sve ovo završi… Ali bilo je jako lijepo. Borili smo se od početka do kraja svaku utakmicu i kad je išlo i kad nije išlo i mislim da nas je to krasilo tijekom ovog cijelog prvenstva.
Doček? Dobili smo što smo tražili, hvala Bogu. Hvala ljudima koji su uspjeli ovo organizirati – rekao je Matej Mandić.
FOTO/VIDEO Završen doček brončanih rukometaša, Thompson poručio: “Vidimo se i dogodine”