Ligue 1

Marseille imao igrača više sat vremena, ali uspio uzeti tek bod protiv aktualnog prvaka Lillea

Duje Ćaleta-Car/Foto: REUTERS

Vratar Lillea i hrvatske vrste Ivo Grbić se tijekom susreta istaknuo s nekoliko sjajnih obrana. Za Marseille je Duje Ćaleta-Car igrao do 68. minute, dok Domagoj Bradarić nije nastupio za goste.

MARSEILLE U derbiju 21. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille i Lille su odigrali 1-1, a u susretu su nastupili hrvatski reprezentativci Duje Ćaleta-Car i Ivo Grbić.

Gosti su poveli u 15. minuti golom Svena Botmana, no u 32. minuti aktualni prvak je ostao s igračem manje nakon što je isključen Benjamin Andre.

OM je s igračem više uspio izjednačiti, a gol za 1-1 zabio je Cengiz Under u 75. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora. Vratar Lillea i hrvatske vrste Ivo Grbić bio je nemoćan. No, tijekom susreta se istaknuo s nekoliko sjajnih obrana.

Za Marseille je Duje Ćaleta-Car igrao do 68. minute, dok Domagoj Bradarić nije nastupio za goste.