Pašalić je svoj prvi pogodak postigao u 9. minuti, kad je odmjerenim i preciznim udarcem s više od 20 metara svladao domaćeg vratara Romana Burkija i donio prednost Orlandu od 2-0. Naime, gosti su poveli u 7. minuti golom Argentinca Ramira Enriquea, koji je bio strijelac i u 22. minuti za 3-0.


Becher i Joao Klauss su s dva pogotka u završnici prvog poluvremena vratili nadu domaćim navijačima, smanjivši zaostatak St. Louisa na samo jedan gol.




No, u 82. minuti je pobjedu Orlanda zapečatio Marco Pašalić svojim drugim pogotkom, postignutim preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora.


U strijelce se sinoć upisao u Petar Musa koji je u 30. minuti postigao vodeći pogodak za FC Dallas. No, San Jose Earthquakes su preokretom u drugom poluvremenu došli do gostujuće pobjede od 4-2.


Neuspješan je bio i Kristijan Kahlina sa svojim Charlotteom. Hrvatski vratar je dvaput svladan u porazu svoje momčadi 2-1 na gostovanju kod Sporting Kansas Cityja.