Ligue 1

Majer dvostruki asistent u petardi Rennesa, nedostaje im bod do petog mjesta

AJACCIO Rennes je u nedjelju u utakmici 36. kola francuskog prvenstva u gostima s visokih 5-0 pobijedio Ajaccio, a hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer je upisao dvije asistencije.

Prvi pogodak za vodstvo Rennesa zabio je Santamaria nakon asistencije Majera u 14. minuti. Gouiri zabija svoj prvi gol na utakmici u 31. minuti za vodstvo Rennesa 2-0. Doku diže na 3-0 šest minuta kasnije i to opet nakon asistencije Majera. Gouri postiže svoj drugi pogodak na utakmici tri minute kasnije i Rennes vodi 3-0. Isti igrač upisuje hat trick u 70. minuti susreta za konačnih 5-0.

Ajaccio je nakon ovog poraza 18. sa 23 boda, jednim više od predzadnjeg Troyesa. Rennes je šesti sa 62 boda, jednim manje od petoplasiranog Lillea.