La Liga

Madridski derbi završio bez pobjednika, Luka Modrić asistirao za jedini gol Reala

Real je izjednačio u 85. minuti, Luka Modrić, koji je u igru ušao u 63. minuti, ubacio je iz kornera, a Alvaro Rodriguez glavom pogodio za izjednačenje

MADRID U gradskom derbiju 23. kola Primere na Santiago Bernabeu su Real i Atletico odigrali 1-1, a za jedini gol Kraljevskog kluba asistirao je Luka Modrić.

Gosti su u 64. minuti ostali s igračem manje nakon isključenja Angela Coree, no poveli su u 78. minuti golom Jose Maria Gimenez, koji je nakon ubačaja Antoinea Griezmanna zabio glavom.

Real je izjednačio u 85. minuti, Luka Modrić, koji je u igru ušao u 63. minuti, ubacio je iz kornera, a Alvaro Rodriguez glavom  pogodio za izjednačenje. Modrić je do kraja utakmice dobio žuti karton, zbog kojeg neće moći igrati iduće kolo protiv Betisa.

Real Madrid je drugi s 52 bodova, utakmicu više i sedam bodova manje od vodeće Barcelone, dok je Atletico četvrti s 42 boda.