Ligue 1

Lyon bez Lovrena preokretom stigao do nova tri boda protiv Majerove momčadi

LYON Lyon je u nedjelju u utakmici 30. kola francuskog prvenstva kod kuće nakon preokreta sa 3-1 slavio protiv Rennesa.

Povela je gostujuća momčad već u 11. minuti pogotkom Gouirija. Domaći su za izjednačenje čekali drugo poluvrijeme. Tolisso je u 60. minuti zabio za izjednačenje, a osam minuta kasnije Lacazette zabija za 2-1. Barcola je u 79. minuti zabio treći i pobjednički gol za Lyon.

Lovro Majer je igrao za Rennes do 76. minute, a Dejan Lovren nije nastupio za Lyon zbog ozljede.

Nakon ove pobjede Lyon je na sedmom mjestu na ljestvici sa 47 bodova, dok je Rennes šesti sa 30 bodova. Prvi je PSG, koji je jučer svladao Nicu 2-0, sa 67 bodova.