SERIE A

Lazio u golijadi jedva pobijedio Genou i ostao u igri za plasman u Ligu prvaka, Milan Badelj upisao asistenciju

Ciro Immobile/Foto: REUTERS

Bila je to utakmica u kojoj je domaćin vodio 2:0 i 4:1, ali je na koncu spašavao tri boda nakon što je Genoa deset minuta prije kraja susreta smanjila na 4:3.

RIM U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je pobijedio Genou sa 4:3 ostavši u igri za plasman u Ligu prvaka.

Golove za “nebesko-plave” zabili su Joaquin Correa (30′, 56′), Ciro Immobile (43′-11 m) i Luis Alberto (48′), dok su za Genou zabili Adam Marušić (47′-ag), Gianluca Scamacca (80′-11 m) i Eldor Šomurodov (81′) na asistenciju Milan Badelja.

Badelj je za goste odigrao cijeli susret, dok je Marko Pjaca ušao u igru u drugom poluvremenu.

Lazio je zadržao šestu poziciju sa 64 boda, dva manje od Juventusa na petom mjestu, koliko ima i Napoli na četvrtom mjestu.

Genoa drži 13. mjesto sa 36 bodova, a u vodstvu je Inter sa 82 boda.