Bundesliga

Kovačev Wolfsburg upisao još jedan poraz, Union Berlin preuzeo vrh ljestvice

BERLIN Union Berlin je pobijedio s 2-0 Wolfsburg, sastav kojeg vodi hrvatski nogometni trener Niko Kovač, u ogledu 7. kola Bundeslige.

Bila je to peta pobjeda Union Berlina u sezoni s kojom se popeo na prvo mjesto ljestvice. Ima dva boda više od dortmundske Borussije. Wolfsburgu je ovo bio četvrti poraz te je i dalje pretposljednji.

Berlinska momčad je do pobjede stigla u drugom poluvremena kada je postigla oba pogotka. Prvo je Siebatcheu u 54. načeo goste, dok je priča zaključena golom Beckera u 77. minuti. Dvije minute kasnije Kovač je zamijenio hrvatske igrače Josipa Brekala i Bartola Franjića koji su bili u početnom sastavu Wolfsburga.