Uzvrat u Kijevu

Kovačev Monaco poražen od Šahtara i nije uspio zabiti pogodak iako je imao 16 udaraca

Niko Kovač/Foto REUTERS

MONACO Kovačev Monaco minimalno je poražen (0:1) u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka protiv ukrajinskog Šahtara, dok je RB Salzburg došao do 2:1 pobjede nad danskim Brondbyjem.

Pedrinho je bio strijelac jedinog pogotka na susretu u 19. minuti. Iako je Kovačeva momčad imala čak 16 udaraca, od čega šest u okvir gola, niti jednom lopta nije pogodila mrežu. Uzvrat je za tjedan dana u Kijevu.

Salzburg je preokrenuo rezultat golovima Adeyemija i Aaronsona u 56. i 90. minuti, nakon što su Danci poveli već u 4. minuti preko Uhrea. Hrvatski igrač Luka Sučić odigrao je cijeli susret za Salzburg.